Witamy serdecznie w naszej firmie Szafirek WebDesign, która działa na rynku usług internetowych od 2009 roku na terenie Warszawy, gdzie mieści się nasza siedziba, a także pierwsi klienci. Pomysł i dalsza jego realizacja powstał z ogromnej pasji kilku ludzi do medium, jakim jest internet. Obsługujemy małe, średnie i duże firmy, a w szczególności te, które chcą się wyróżnić wśród konkurencji. Klientem może być: zakład usługowy, przedsiębiorstwo handlowe czy produkcyjne, spółdzielnia, wydawnictwo, hotel, restauracja, organizacja non profit, gmina, przychodnia a także osoby fizyczne - praktycznie każdy, kto chce prowadzić e-business lub wspierać działalność wykorzystując szeroko dostępne medium, jakim jest internet.

Nasza Misja

Profesjonalnie i rzetelnie współpracować z Klientami i Partnerami w osiąganiu sukcesów.

Nasza Wizja

Być wiodącym ekspertem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań internetowych, które efektywnie wspierają procesy i cele strategiczne naszych klientów.

 

Nasi programiści, graficy i zespoły tworzące strony internetowe posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Pracownicy firmy to osoby ambitne, innowacyjne i niezwykle kreatywne, w pełni skoncentrowane na jakości dostarczanych usług, w każdym rozwiązaniu szukające najlepszych rozwiązań dla klienta. Istotnym atutem naszej firmy jest jej stosunkowo krótki staż na rynku, co sprawia, że jesteśmy bardzo elastyczni w dostosowaniu się do wymagań naszych klientów, a także atrakcyjni cenowo.

Nasze projekty realizujemy nie korzystając z gotowych szablonów, a koncentrując się przede wszystkim na wymaganiach naszych klientów; do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby stworzyć jak największą przewagę konkurencyjną. Dla nas zawsze niezmiernie istotne jest zadowolenie klienta. W obecnym czasie strona www to nie tylko wizytówka działalności, ale także droga do szeroko zakrojonego i bardzo efektywnego marketingu. Dlatego z pasją i profesjonalizmem budujemy wizerunek naszych klientów w świecie internetu.

Wystarczy abyś się zdecydował, zadzwonił lub przesłał swoje zgłoszenie na adres: webdesign@szafirek.com.pl, a będziesz mógł się szybko przekonać co do wartości dodanej, jaką wnosimy w realizację Twojego biznesu.  Dołącz do naszych klientów - serdecznie zapraszamy!

Informacja o cookies
© 2013 Szafirek Web Design. Wszelkie prawa zastrzeżone.
administrator