W swojej działalności zajmujemy się szeregiem usług związanych z internetem, zaczynając od stron www, po przez sklepy internetowe, na wyspecjalizowanych aplikacjach kończąc. W naszym zespole znajdują się osoby z wieloletnim doświadczeniem, tworzące dedykowane aplikacje rozproszone, serwisy w technologiach dynamicznych oraz statycznych. Realizujemy projekty kompleksowo, projektujemy grafikę, jesteśmy w stanie od podstaw stworzyć ‘corporate identity’, bądź w zależności od potrzeb zaadaptować projekty graficzne dostarczone przez klientów.

Nasza oferta obejmuje szereg obszarów:

Strony WWW

Strona internetowa - to pojęcie niezwykle szerokie, gdyż obejmuje zarówno wizytówki, jak i rozbudowane serwisy czy portale. Niezależnie od tego jak rozbudowany jest projekt, staramy się skupić maksymalnie na jego szybkiej, kompletnej i w pełni profesjonalnej realizacji. Podczas przygotowań do wykonania projektu dokładnie analizujemy wymagania klienta i konstruujemy umowę, która jasno i precyzyjnie określa zakres projektu, co pozwala nam na jego szybkie i kompletne wykonanie. W swoich rozwiązaniach posiadamy własny system zarządzania treścią oparty o edytor graficzny, który pozwala klientowi na bezproblemową edycję działów na stronie. Podczas tworzenia witryn wykorzystujemy takie technologie jak: XHTML, PHP + MySQL, JavaScript, Adobe Flash, PERL i inne, w zależności od potrzeb klienta.

Dlaczego nie umieszczamy cen na stronie? Odpowiedź jest bardzo prosta - nie ma możliwości jednoznacznej wyceny indywidualnego projektu – konieczne jest dokładne zdefiniowanie zakresu prac i oczekiwań. Wstępną wycenę podajemy natychmiast po przesłaniu wstępnej specyfikacji, której wzór można pobrać tutaj.

Sklepy internetowe

Wielu klientów pragnie uruchomić sklep internetowy. To dziedzina w której się specjalizujemy i jesteśmy w stanie stworzyć sklep internetowy bądź w oparciu o dostępne szablony na rynku lub w oparciu o indywidualne wymagania klienta. Służymy radą i pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań funkcjonalnych oraz oferujemy ciekawe autorskie projekty graficzne. Celem rozpoczęcia współpracy w tym zakresie prosimy o konsultację telefoniczną, bądź umówienia spotkania z naszym przedstawicielem handlowym celu omówienia wstępnych warunków i ustalenia kolejnych kroków w ramach współpracy. Adres mail'a: webdesign@szafirek.com.pl.

Aplikacje webowe

Prowadzisz działalność i chciałbyś mieć obsługujący ją program "uszyty na miarę"? Aplikacje dostępne na rynku nie spełniają Twoich oczekiwań? Zgłoś się do Nas! Zajmujemy się profesjonalną realizacją aplikacji opartych o rozwiązania internetowe. Projektujemy, realizujemy i serwisujemy aplikacje oraz bazy danych. Aplikacje na zlecenie są omawiane indywidualnie, prosimy o konsultację z naszym przedstawicielem handlowym telefonicznie bądź drogą mailową adres mail'a: webdesign@szafirek.com.pl. Jeżeli jesteś zainteresowany aplikacją desktopową w technologii Java - zapraszamy do współpracy.

Optymalizacja strony

Internet to miejsce, w którym dość często zmieniają się standardy. Jeżeli twoja strona ma już kilka lat, bądź została zaprojektowana w sposób amatorski, możemy bezpłatnie ocenić czy potrzebna jej jest optymalizacja. To, że strona wyświetla się poprawnie, nie oznacza, że nie zawiera błędów. Dostosowujemy istniejące strony do standardu W3C, optymalizujemy kod pod wyszukiwarki internetowe oraz modernizujemy strony już istniejące. Jesteśmy w stanie przekształcić stronę statyczną w dynamiczną, zarządzaną z poziomu przeglądarki internetowej. Przesłanie strony do wstępnej weryfikacji nic nie kosztuje, oraz nie obliguje do nawiązania dalszej współpracy. Wyniki wstępnej analizy przesyłamy w ciągu 24h od momentu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Wypróbuj nas - to nic nie kosztuje. Adres maila: webdesign@szafirek.com.pl.

Grafika

Oprócz grafiki dla potrzeb internetu zajmujemy się projektowaniem kalendarzy, ulotek, papierów firmowych oraz opakowań. Nasi graficy posiadają znaczne doświadczenie w pracy z materiałami do druku, wiedzą jak poprawnie zaprojektować serwis internetowy czy okno aplikacji. Prosimy o przesyłanie zapytań ofertowych drogą elektroniczną na adres: webdesign@szafirek.com.pl, bądź o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym.

Logotypy

Logotypy to bardzo ważny element wizerunku każdej firmy. Zajmujemy się projektowaniem nowych, adaptowaniem i modyfikacją już istniejących logotypów firm. Posiadamy własną bazę znaków firmowych, które oferujemy do sprzedaży na wyłączność. Ponieważ dopracowanie wizerunku firmy to sprawa ważna, zawsze staramy się spotkać z naszym klientem w celu poznania go i omówienia projektu. Oprócz logotypów oferujemy projekty graficzne wizytówek, papierów firmowych, opakowań czy nadruków na przedmioty.

Google Maps

Nasi programiści posiadają bogate doświadczenia w pracy z mapami Google. Jeżeli potrzebują Państwo aplikację internetową wykorzystującą mapy Google - dla nas to żaden problem.

Informacja o cookies
© 2013 Szafirek Web Design. Wszelkie prawa zastrzeżone.
administrator